Programista PHP Warszawa Programista PHP w Warszawie

Sprawdź swoją pozycję w Google!

Twój adres www:
Fraza:
Wyślij

Czy zdarzyło się Państwu kiedyś zmarnować kilka czy nawet kilkanaście minut wertując kolejne strony wyników zwróconych przez Google w poszukiwaniu swojej strony? Mnie zdarzyło się to wielokrotnie przy okazji pozycjonowania stron klientów. Stąd właśnie zrodził się pomysł powyższego skryptu. Nie trudno znaleźć podobne funkcje na stronach firm zajmujących się pozycjonowaniem, jednak wyniki jakie tam uzyskujemy często są zbyt mało dokładne. Powtarzające się odpowiedzi „Twoja strona znajduje się w pierwszych 50 wynikach”, czy „Brak Twojej strony w pierwszych stu wynikach” skłoniły mnie ostatecznie do napisania własnego skryptu.

O pełnej wersji programu:

Przedstawiona powyżej wersja jest w pełni funkcjonalna, jednak to nie wszystko! Pełna wersja programu używa relacyjnej bazy danych, dzięki której użytkownik ma możliwość oglądania i exportu raportów miesięcznych oraz rocznych. Dla raz zapamiętanych adresów stron oraz fraz otrzymujemy pełny raport za jednym kliknięciem!

Dostępu do pełnej wersji programu udzielam na zasadzie licencji linkware czyli za link. Osoby zainteresowane zapraszam do indywidualnych negocjacji.
Dane kontaktowe:
Artur Wąsik
e-mail: